MISTRZOSTWA SZKOŁY ZST W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
niedziela, 27 listopada 2016 20:16

W turnieju wzięło udział 11 drużyn  (88  zawodników).  Każda klasa mogła wystawić jedną drużynę. W wyniku eliminacji  do finału awansowały cztery klasy.

WYNIKI MECZÓW FINAŁOWYCH (zwycięstwo 3pkt; remis 1 pkt; przegrana o pkt)

 

 

I MIEJSCE – IV TBM   II MIEJSCE – II A   III MIEJSCE – III TECH      IV MIEJSCE – II GIMNAZJUM

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Czekay z klasy IV TBM. Na szczególne wyróżnienie zasługuje klasa II gimnazjalna, która grała bez kompleksów, jak równy z równym. Sędzią głównym turnieju był Marek Chomontowski. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim zawodnikom za wzięcie udziału w turnieju, a nauczycielom za wyrozumiałość. Do zobaczenia za rok.