Paintball klas II TBMF oraz IIIA
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 14:13

W słoneczną, wiosenną środę -  5 kwietnia uczniowie klasy II TBMF i IIIA pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w wycieczce integracyjnej do miejscowości Piertanie, gdzie spróbowali swoich sił w rozgrywce paintballowej. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w klasie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiono  regulamin i zasady bezpiecznego turnieju paintballowego. Uczestników zabawy ubrano w kombinezony i maski ochronne. Wszyscy otrzymali markery wyposażone w kulki z żelatynową farbą. Odważni Zamkowicze, podzieleni na dwie drużyny bezpiecznie rozpoczęli grę. Wszyscy uczestniczy zakończyli turniej z ogromną radością i wyraźnym zmęczeniem ale bez urazów a jedynie z kolorowymi śladami na kombinezonach. Jak się okazało, gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja tylko wzmocniła ducha walki w klasach oraz zjednoczyła je jako drużyny. Po turnieju przyszedł czas na zasłużony odpoczynek przy ognisku.

Polecamy wszystkim niezdecydowanym!