POWIATOWY KONKURS „ MÓJ ZAWÓD - MOJA PRACA”
sobota, 10 czerwca 2017 20:53

W dniu 18 maja 2017 r. w Powiatowym Centrum Wspierania Edukacji Bibliotece Pedagogicznej w Olecku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom Powiatowego Konkursu na Prezentację Multimedialną pt. „Mój zawód - moja praca” zorganizowanym przez PCWE Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Olecku pod patronatem Starosty Oleckiego.

 

 W rywalizacji wzięło udział 5 gimnazjów i 3 szkoły ponadgimnazjalne. Na konkurs wpłynęło łącznie 14 prac. W V edycji konkursów Zawodo znawczych nasi uczniowie  (po raz kolejny) okazali się najlepsi - na  podium wskoczyli uczniowie klasy 1TIF:

  • Weronika Kaszkiel zdobyła I miejsceza prezentację  „Fryzjerstwo moją pasją”
  •  Tomaszowi Szerelowi przyznano III miejsce za pracę na temat: „Ślusarz czyli osoba robiąca coś z niczego”. 

Serdecznie dziękujemy pani Honoracie Szwajdzie i panu Wiesławowi Domelowi za wkład  pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursu.

Weroniko, Tomku -  serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

Doradca zawodowy