INDYWIDUALNE ZAWODY LA
wtorek, 25 kwietnia 2017 23:00

W dniu 26.04.2017 r. , na stadionie MOSiR w Olecku, odbyły się MISTRZOSTWA  POWIATU OLECKIEGO  W  INDYWIDUALNYCH  ZAWODACH  LA.

 Naszą szkołę reprezentowało 25 zawodników  w następujących konkurencjach:

  DZIEWCZĘTA:

- Joanna Grądzka          – 100m; sztafeta 4x100m;

- Anna Jachimczuk       – 100m; sztafeta  4x100m;

- Wioleta Domel           -  100m; sztafeta 4x100m, rzut oszczepem;

- Natalia Niedżwiecka   - 100m; sztafeta 4x100m;

- Dominika Pawluczuk  - 100m;

- Angelika Opanowska  - 800m;

- Agnieszka Żukowska  – pchnięcie kulą;

- Paulina Butanowi cz    -  pchnięcie kulą;

- Gabriela Niedziółka    -  pchnięcie kulą;

CHŁOPCY :

Adam Bordzio            - 100m; sztafeta 4x100m;

- Tomasz Skowron         - 100m; sztafeta 4x100m;

- Filip Trzasko                - sztafeta 4x100m; skok wzwyż; 1500m;

- Gniedziejko Norbert     - 100m;

- Krzysztof Bielski          - sztafeta 4x100m; skok w dal;

- Patryk Kukowski          - 100m; 200m;

- Karol Bujarski              - 200m; pchnięcie kulą;

- Patryk Pugaczewski     - 200m; 400m;

- Patryk Ciborek             - 800m;

- Marcin Rozmysłowski -  1500m; pchnięcie kulą;

- Adrian Jurewicz           - pchnięcie kulą; rzut oszczepem;

- Dawid Górski               - skok w dal;

- Karol Smokowski         - 800m;

- Grzegorz Skowron        - 800m;

- Patryk Usiak                 - rzut oszczepem;

- Damian Gąsiewski       - skok w dal. 

NAJLEPSZE  WYNIKI  ZAWODÓW:

- sztafeta dziewcząt          -     I miejsce

-  Wioleta Domel              -     I miejsce (oszczep); III miejsce (100m);

- Joanna Grądzka              -    II miejsce (100m);

-  Gabriela Niedziółka      -    II miejsce (pchnięcie kulą);

-  Agnieszka Żukowska    -    III miejsce (pchnięcie kulą);

- sztafeta chłopców           -   III miejsce;

- Filip Trzasko                  -    I miejsce (skok wzwyż);

- Krzysztof Bielski           -     II miejsce (skok w dal);

- Damian Gąsiewski         -    III miejsce (skok w dal);

- Bujarski Karol                -    II miejsce (pchnięcie kulą);

- Patryk Ciborek               -    III miejsce (800m). 

Opiekun: M. Siennicka