MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH
środa, 15 marca 2017 23:00

W czwartek,  16 marca 2017 roku, w hali ZST w Olecku,  rozegrane zostały MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW.

       W rozgrywkach  wzięło udział  6 drużyn: 1. Dawid Górski  - kl. IVTIF, Sławomir Zygmunt – kl. IVTBM, Marcin Domel – kl. IV TIF; 2. Norbert Snarski - IIIT, Jakub Bartoszewicz - IIIT, Wioleta Domel - IIIT; 3. Jakub Czekay - IVTBM, Dominik Zawada - IVTBM, Szymon Radziewicz - IVTBM;    

4. Michał Wargala - IIIT, Krzysztof Wójcik - IIIT, Krystian Dors - IIIT; 5. Jakub Janiszewski - IIIA, Łukasz Malinowski - IIIA, Jarosław Dec - IIIA; 6. Marcin Iwanowski - ITBME, Łukasz Anusiewicz- ITBME, Szymon Jurewicz - ITBME.

      Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”. W pierwszej fazie rozgrywek zespoły walczyły w dwóch grupach, o dwa czołowe miejsca premiowane awansem do półfinałów.                                

        Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach MISTRZEM SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW  2016/2017  została drużyna  w składzie: Dawid Górski, Sławomir Zygmunt, Marcin Domel . Drugie miejsce wywalczyła  drużyna : Marcin Czekay, Szymon Radziewicz

 i Dominik Zawada.                                                                                                    

           Wszystkie zespoły uhonorowano dyplomami, a  najlepsza  drużyna otrzymała medale, które wręczył  dyrektor szkoły Andrzej Gorlo .

         Nad  prawidłową organizacją i  przebiegiem rozgrywek czuwała Małgorzata Siennicka.

Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy!

Organizator:  M. Siennicka