TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA ZST W OLECKU

W czwartek, 31.05.2017 r. w hali sportowej ZST w Olecku, rozegrany został  Turniej  Piłki Siatkowej Chłopców  Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZST w Olecku.

W rozgrywkach  wzięły  udział  trzy drużyny: Publiczne Gimnazjum - Wieliczki ( opiekun: Karol Warsewicz ), Gimnazjum - Sokółki ( opiekun: Mariusz Luberecki )  oraz Gimnazjum – Raczki ( opiekun: Jolanta Buszko - Skrocka ).

Turniej rozegrano  systemem „każdy z każdym”.

Po bardzo zaciętych i  wyrównanych pojedynkach  Puchar Dyrektora ZST w Olecku  wywalczyła  drużyna  Gimnazjum – Raczki ( kap. Radosław Dziekoński, Dawid Bokuniewicz, Kacper Szyłak, Krzysztof Jankowski, Kamil Malewicz, Adam Kosak, Karol Tutak, Patryk Wysocki, Bartosz Słowikowski, Dawid Sitko, Adam Użdziło oraz Piotr Czuper ).

Kolejne miejsca  zajęły drużyny:  Gimnazjum – Sokółki i Publiczne Gimnazjum - Wieliczki.

Oto wyniki poszczególnych meczów:

1.  Wieliczki : Sokółki    -  0 : 3   ( 22:25; 15:25; 21:25 );
  2.   Raczki    :  Wieliczki -  2 : 1   ( 21:25; 25:14; 25:18 );
  3.  Sokółki   :  Raczki      -  0 : 2   ( 19:25; 15:25 ).

Puchar i pamiątkowe dyplomy wręczał dyrektor ZST w Olecku Andrzej Gorlo.

Najlepszym  zawodnikiem  turnieju został  Dawid Bokuniewicz z Raczek ,  który otrzymał indywidualną statuetkę.

Nad  prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia główny turnieju: Małgorzata Siennicka oraz uczniowie naszej szkoły: Marcin Iwanowski oraz Łukasz Anusiewicz.