POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2017 w ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OLECKU
piątek, 28 kwietnia 2017 23:00

W piątek 28 kwietnia 2017 roku  odbyła się uroczysta akademia, na której pożegnano uczniów klas czwartych. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, rodzice, grono pedagogiczne oraz młodsi koledzy.

       Podczas uroczystości,   dyrektor szkoły Andrzej Gorlo  i zaproszeni goście, wspólnie wręczyli nagrody książkowe najlepszym absolwentom szkoły oraz uczniom, którzy odnieśli sukcesy na konkursach, a także udzielali się na rzecz szkoły.

       Spośród maturzystów uczniowie wybrali osobowości, którym zostały wręczone specjalne statuetki.

Imprezę zakończył krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły.

                                                                                      

                                                                                               Karol Skrocki

                                                                 Ewa Kamińska

Małgorzata Siennicka