Otrzęsiny w internacie

25 października 2017r.w świetlicy internatu odbyły się Otrzęsiny. Nowi wychowankowie  zostali uroczyście przyjęci do grona mieszkańców internatu. Zanim to jednak nastąpiło, musieli pokonać kilka „kocich” konkurencji, takich jak m. in. „Bobasy z pierwszej klasy”, „Taniec z gwiazdami”, „Szewczyk dratewka”, „Ubijanie piany, „Jabłko na sznurku”, „Próba ciemności”, „Agrafki”, „Salon piękności”. Wszystkie zadania wykonywane przez pierwszaków oceniała komisja złożona ze starszej braci internackiej, która na koniec imprezy wybrała SUPER KOTA i SUPER KOTKĘ tegorocznych otrzęsin. Zostali nimi : Dariusz Jankowski i Anita Arasim.

Po złożeniu uroczystej przysięgi wszystkie kotki otrzymały od Pani kierownik pamiątkowe dyplomy pełnoprawnych mieszkańców internatu. Nagrodziliśmy ich gromkimi brawami, gdyż wszyscy wykazali się dużym humorem, wiedzą i odwagą.