PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA 2017/2018
wtorek, 22 maja 2018 01:00

W drugiej połowie  maja ( 21.05.2018 r.) rozegrane zostały MISTRZOSTWA  SZKOŁY  W  PLAŻOWEJ  PIŁCE  SIATKOWEJ  . Udział wzięły 4 zespoły:

-   Norbert Gniedziejko, Krzysztof Bielski –  kl. III A;

-   Usiak Patryk  -  kl. II A, Piotr Jutkiewicz – kl. III A;

-   Marcin Iwanowski, Łukasz Anusiewicz – kl. II  TBME;

-  Michał Wargala – kl. IV T, Dawid Litus – kl. III G

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów.

Najlepszym zespołem turnieju okazał się zespół  Iwanowski M., Anusiewicz Ł.

Kolejne miejsca zajęli:

-  II   -  miejsce – M. Wargala, D. Litus;

-  III -  miejsce  -  N. Gniedziejko, K. Bielski;

-  IV  - miejsce  -  P. Usiak, P. Jutkiewicz.

Zwycięska drużyna, już za  trzy dni,   reprezentował naszą szkołę w

MISTRZOSTWACH POWIATU OLECKIEGO SZS W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ  PONADGIMNAZJALNYCH. Turniej  rozegrany  został  na obiektach

MOSiR- u w Olecku.

Przy cudownej pogodzie , w  końcowej klasyfikacji,  reprezentanci naszej szkoły wywalczyli I miejsce. Pokonali oni drużynę z  ZSLiZ  w  Olecka. Sędzią głównym turnieju był Paweł  Maksimowicz .Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchar.

Zwycięstwo w w/w turnieju pozwoliło naszym chłopcom wziąć udział w PÓŁFINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WM SZS W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.  Zawody rozegrano   w dniu 08.06.2018 r. w Giżycku. Oprócz  nas udział wzięły drużyny z Giżycka (2)  , Pisza oraz  Szczytna. W  bardzo trudnych warunkach (  niemiłosierny skwar )  nasza drużyna spisała się bardzo dzielnie.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z LO  w Szczytnie.

Marcinowi i Łukaszowi  gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Opiekun: M Siennicka