Akcja prozdrowotna ,,ZDROWY STYL ŻYCIA’’
piątek, 22 listopada 2019 20:31

Dnia 7 listopada 2019r. w Zespole Szkół Technicznych odbyła się akcja prozdrowotna ,, ZDROWY STYL ŻYCIA’’

Głównym celem akcji było przekonanie uczniów do spożywania warzyw i owoców zamiast słodyczy, chipsów i innych niezdrowych przekąsek. W tym dniu odbyła się degustacja świeżych soków owocowych i warzywnych oraz zdrowych deserów. Chcieliśmy uświadomić młodzieży jak ważne jest zdrowe odżywianie, bogate w witaminy i sole mineralne. Przygotowaliśmy wystawę literatury poświęconej zdrowemu odżywianiu, która jest dostępna w naszej bibliotece szkolnej. Dla chętnych uczniów na Sali gimnastycznej odbyły się również zajęcia sportowe przeprowadzone przez Panią Annę Konecką trenera personalnego w Strong Body Gym w Olecku.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację akcji prozdrowotnej.

Mamy nadzieję, że taki „Dzień” stanie się w naszej Szkole tradycją i zachęci młodzież do bardziej aktywnego i zdrowego trybu życia.