Zamkowo – karnawałowy zawrót głowy!

Wszyscy, którzy lubią być trendy mogli uczestniczyć w I Zamkowym Pokazie Kosmetyczno - Fryzjerskim. Po południu, 15 stycznia 2013 r. uczennice Technikum Fryzjerskiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy Zespole Szkół Technicznych pod opieką pani Joanny Słowikowskiej zaprezentowały najnowsze inspiracje w strzyżeniu, koloryzacji i czesaniu włosów. Dziewczyny na głowach swych modelek wyczarowały piękne, a zarazem proste w ułożeniu fryzury karnawałowe. Całości dopełnił przepiękny wieczorowy makijaż w wykonaniu słuchaczek Studium Usług Kosmetycznych przy ZST, nad  którymi czuwała pani Katarzyna Butkiewicz. Pokaz odbył się w nowoczesnej sali, przystosowanej specjalnie do nauki zawodu fryzjera oraz kosmetyczki.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem a miłą niespodzianką były rozlosowane upominki – testery kosmetyków, fryzura i makijaż wykonane gratis przez uczennice ZST.

Przyszłe fryzjerki i kosmetyczki zapraszają wszystkich na swój kolejny – wiosenny pokaz.


(klinknij by zobaczyć galerię)

Agnieszka Truchan