Turniej Tenisa Stołowego ZST w Olecku
poniedziałek, 13 lutego 2017 20:02

8 lutego odbył się coroczny turniej tenisa stołowego. W tym roku zgłosiło się 17 zawodników, w tym po raz pierwszy 5 dziewcząt. W kategorii dziewcząt udział wzięły : Wiktoria Suszczyńska 2TBM, Angelika Jankowska 2TBM, Agata Olszewska 1TIF , Joanna Grądzka 1TIF, Aneta Milewska 2TH.

- Marcin Domel.

Wśród dziewcząt zwyciężyła, zgodnie z imieniem, Wiktoria Suszczyńska 2TBM.   Miejsce drugie zajęła Agata Olszewska 1TIF, a miejsce 3 - Aneta Milewska 2TH.

Wśród chłopaków na najwyższym podium stanął stary wyjadacz turniejów Kamil Chołodowski z 4 TBM. Pozostałe miejsca zdominowali pierwszaki:

II - Kacper Delegacz 1A i III Marcin Iwanowski 1TBM. Rośnie więc nam narybek młodych tenisistów.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Oczywiście udział  w zawodach zostanie nagrodzony też bardzo dobrą oceną z wychowania fizycznego i wzięty pod uwagę przy wystawianiu ocen na koniec roku.