Spotkanie z przedstawicielem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Giżycku
niedziela, 29 września 2019 22:05

19 września 2019 r. uczniowie klas maturalnych spotkali się z przedstawicielem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Giżycku, panią Aurelią Bocianowską - prodziekan tej uczelni.Celem spotkania była prezentacja oferty edukacyjnej, w szczególności: kierunków studiów, zasad rekrutacji, zagadnień dotyczących międzynarodowej wymiany studenckiej w ramach realizowanych projektów, kół i organizacji studenckich. Pani prodziekan przedstawiła szeroką ofertę kształcenia, m.in. kształcenie kadr dla służb, administracji publicznej, instytucji oraz przedsiębiorstw. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję do uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dostali bodziec do przemyśleń na temat wpływu ich dalszej edukacji na karierę zawodową. Pani prodziekan zachęcała młodzież do podjęcia decyzji o wyborze Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, zaś wszystkich zainteresowanych zapraszała do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie https://www.wsb.net

                                                                                   Doradca zawodowy, Pedagog szkolny