OTRZĘSINY W ZST
poniedziałek, 07 października 2019 22:18

       2 października 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które zorganizowała klasa II TIF. Co prawda otrzęsiny w naszej szkole odbywają się co roku, ale ten rok jest jednak szczególny, podwójny rocznik spowodował, że do otrzęsin przystąpiło aż 8 klas.

     Jako, że nie mogliśmy „kupować kota w worku” pierwszoklasiści, aby formalnie stać się „zamkowcami” musieli wykazać się kreatywnością, wolą walki i hartem ducha. Imprezę prowadzili: Zuzanna, Gabriela, Jakub, Marceli i Paweł . W jury zasiadały panie Honorata Szwajda i Małgorzata Kozłowska oraz reprezentantki II TIF: Magdalena i Martyna.

   Podczas otrzęsin zobaczyliśmy kilka wcieleń Białej Damy, posłuchaliśmy piosenek o szkole. Najwięcej emocji jednak wzbudziły konkurencje sportowe.

     Najbardziej waleczna okazała się klasa I TMF5 z wychowawczynią panią Alicją Jankowską – Bełbot.

Wszystkim dziękujemy za świetną zabawę. Zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy