Otrzęsiny w internacie

21 października 2019r. odbyły się w internacie otrzęsiny nowych mieszkańców. Nasze „kociaczki”, aby stać się pełnoprawnymi wychowankami internatu, musiały pokonać kilka „kocich” konkurencji, które przygotowali dla nich starsi koledzy wraz z wychowawcami. Wszystkie zadania oceniała pilnie komisja złożona ze starszej braci internackiej w składzie: Kornelia Kalinowska, Dominika Cimochowska, Grzegorz Pieślak. Podczas otrzęsin nasze kotki przeszły dzielnie przez salon piękności, próbę ciemności, picie mleka, ubijanie piany, jedzenie „pysznych” kanapek, pączków z bitą śmietaną, jogurtów, jabłek na sznurku i wiele innych zabawnych konkurencji. Następnie pierwszaki zaprezentowały przed komisją swoje piękne ogony i uszy, które uroczyście zostały obcięte przez kata (w tej roli: Mateusz Żyliński). Na zakończenie kotki złożyły uroczystą przysięgę, w której obiecały być „chlubą” Internatu oraz otrzymały od pani kierownik pamiątkowe dyplomy. Komisja wybrała również SUPER KOTA I SUPER KOTKĘ tegorocznych otrzęsin. Zostali nimi: Mikołaj Karczewski i Natalia Naruszewicz. Gratulujemy wszystkim kotkom poczucia humoru, odwagi i wytrwałości!