„SNAJPER EŁK” – wycieczka na Paintball klasy 2TM5
poniedziałek, 22 listopada 2021 09:50

16.11.2021r.  moja klasa 2TM5 pod opieką p. Beaty Najechalskiej i p. Dariusza Nalewajko wzięła udział w wycieczce sportowo-integracyjnej Paintball.

      Na miejscu zostaliśmy przeszkoleni w zakresie poruszania się w terenie, taktyki oraz zasad strzelania z różnych pozycji. Każdy z nas otrzymał kombinezon, maskę ochronną oraz marker wypełniony kulkami do strzelania. Prowadzący podzielił uczestników  na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między  sobą. Rozegraliśmy kilka ciekawych walk, między innymi walkę o flagę.

      Na zakończenie wspólnej rywalizacji odbyło się ognisko, w trakcie którego dzielimy się wrażeniami i zdobytym doświadczeniem. Wszyscy wróciliśmy do domu zadowoleni i  z planem już kolejnego wyjazdu na pole paintballowe.

                                                                                                              Uczestnik.