TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OLECKU - 21 STYCZNIA 2016
środa, 27 stycznia 2016 00:28

- kliknij na zdjęcie by zobaczyć galerię -

Turniej odbył się tuż przed feriami na zakończenie półrocza na salce szkolnej. W turnieju wzięło udział wielu zawodników bo aż 25. Byłoby więcej ale nie wszystkim pasował termin (praktyki, wycieczka na łyżwy do Giżycka). Eliminacje odbyły się systemem pucharowym w 1 i 2 klasach. Wygrani przechodzili do dalszych rozgrywek z zawodnikami starszymi.

Do półfinału trafiło 4 najlepszych zawodników : JABŁOŃSKI MATEUSZ 1TIH,  MIŁUN DAWID  3A, BRYNDA BARTOSZ  3TBM (zeszłoroczny zwycięzca),  SAK SYLWESTER  3A.  Po raz pierwszy wystartował Miłun Dawid 3A i Jabłoński Mateusz 1TIH.

Po bardzo wyrównanej walce finałowej „każdy z każdym” zwyciężył Dawid Miłun. Na 2 miejscu uplasował się zeszłoroczny mistrz  Bartosz Brynda. Miejsce 3 zajął  „czarny koń” turnieju,  pierwszoklasista Mateusz Jabłoński, który przez cały turniej grał „deską” i mimo tego pokonał wielu przeciwników. A 4 miejsce przypadło Sylwestrowi Sakowi.

Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy i medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.