OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH W ZST
wtorek, 29 listopada 2016 20:29

24 listopada 2016 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w otrzęsinach, by stać się pełnoprawnymi członkami społeczności Zespołu Szkół Technicznych w Olecku. Zabawa połączona była z rywalizacją uczniów klas pierwszych. Program otrzęsin przygotowany został w konwencji konkursu, a pierwszoklasiści mieli do pokonania 10 konkurencji.

Tak jak co roku, klasy pierwsze miały zaprezentować swoje zawody. Uczniowie w sposób ciekawy i zarazem zabawny przygotowali to zadanie. Wśród konkurencji znalazły się  sprawnościowe, wymagające szybkości i sprytu, sprawdzające umiejętności plastyczne i wokalne, a także takie, które rozbawiły publiczność. Zwyciężyła klasa I TBME i w nagrodę otrzymała tydzień bez kartkówek i sprawdzianów.

 Zabawa była udana i wszystkie klasy pierwsze wykazały się poczuciem humoru, zaangażowaniem oraz duchem walki.  Podsumowując można stwierdzić, iż pierwszaki udowodniły, że są zgraną grupą.