STUDNIÓWKA 2017
poniedziałek, 13 lutego 2017 21:44

Uczniowie dwóch klas maturalnych bawili się w sobotę (21 stycznia 2017 r.) na studniówce. Paulina i Jakub  mieli zaszczyt powitać wszystkich uczestników balu, a także w imieniu wszystkich maturzystów podziękować wychowawczyniom i rodzicom.

W ramach podziękowań zostali oni  obdarowani kwiatami i życzeniami. Następnie  Pan dyrektor Andrzej Gorlo, wygłosił swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczął studniówkę. By tradycji stało się zadość uczniowie klasy IV TBM  i IV TI zatańczyli wspólnego poloneza. O godzinie 2200 odbyła się część artystyczna przygotowana przez maturzystów obu klas pt. „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Zasady teleturnieju były bardzo proste. Trzeba było odgadnąć jaki nauczyciel był prezentowany – wygrał ten, którego występ podobał się najbardziej, a była to: Pani Ewa Wysocka i ks. Adam Żełobowski.

Maturzyści wytrwale ale też z wielką radością  bawili się do godziny 5 nad ranem. Była to niezwykła i niezapomniana noc.  Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu czwartoklasistów.

                                                                                                                                                  Uczestnik

Przyćmienie Pobierz