II Szkolny Konkurs Wiedzy o Ekonomii

W czwartek 8 marca 2018 roku w ZST w Olecku odbył się   II Szkolny Konkurs Wiedzy o Ekonomii. Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowania ekonomią  wśród uczniów ZST w Olecku. Znajomość podstawowych praw i kategorii ekonomicznych, jak również procesów i mechanizmów występujących w gospodarce jest przydatna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Upowszechnianie wiedzy ekonomicznej sprzyja rozwijaniu przedsiębiorczości u młodzieży, ale to także dobra zabawa. Ile wiedzą o ekonomii sprawdzało 9 uczniówodpowiadając na

40 szczegółowych pytań.

 

Wyłoniliśmy zwycięzców, którymi zostali:

Miejsce I – Marta Sawicka kl II TBMF

Miejsce II – Joanna Czarniecka kl II TBMF

Miejsce III – Anna Chajęcka kl II TBMF

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy:

Anna Pogorzelska, Marzena Kaplińska