III ZAMKOWY KONKURS FRYZJERSKI
poniedziałek, 21 maja 2018 22:02

W piątek, 18 maja 2018 r. uczennice technikum fryzjerskiego wzięły udział w III edycji konkursu „Zamkowy Mistrz Fryzjerstwa. Fryzura wieczorowa 2018”. Konkurs mający na celu rozwijanie pasji, promowanie aktywności

zawodowej, wyobraźni i kreatywności adeptek sztuki fryzjerskiej oraz ich zdolności artystycznych corocznie organizują panie Honorata Szwajda i Renata Jasińska. Dziewczyny miały za zadanie wykonać fryzurę wieczorową z włosów długich według własnego projektu. Konkursowe fryzury zachwyciły komisję i obserwatorów turnieju.

Trzecią edycję konkursu wygrała Wiktoria Suszczyńska, która z włosów swojej koleżanki wykonała subtelne upięcie i ozdobiła je delikatną kaszką. Drugie miejsce wywalczyła Paulina Butanowicz, zaś trzecie miejsce zajęła Kamila Sokalska. Laureatki turnieju uczęszczają do klasy trzeciej technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół Technicznych w Olecku.

Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały nagrody – kosmetyki fryzjerskie. Nagrodę główną - prostownicę do włosów i profesjonalne preparaty fryzjerskie – ufundowała pani Renata Jasińska, nauczycielka fryzjerstwa.

Honorata Szwajda