Powiatowy Konkursu Filmowy „MÓJ ZAWÓD GWARANCJĄ SUKCESU"
wtorek, 12 czerwca 2018 20:08

W dniu 17 maja 2018 r. w Powiatowym Centrum Wspierania Edukacji Bibliotece Pedagogicznej w Olecku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom Powiatowego Konkursu Filmowego „MÓJ ZAWÓD GWARANCJĄ SUKCESU".Organizatorem konkursu jest Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Olecku, partnerzy wspierający to: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku, Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Olecku, Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Olecku, Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” w Olecku.

 Po raz kolejny nasz uczeń  okazał się najlepszy -  I miejsce zdobył Jan Bergza pracę nad filmem, który w humorystyczny sposób przybliża specyfikę zawodu fryzjera. W konkursie wzięła też udział ubiegłoroczna zwyciężczyni – Weronika Kaszkiel.

Serdecznie dziękujemy pani Honoracie Szwajdzie oraz panom Maciejowi Brzozowskiemu i Wiesławowi Domelowi za wkład  pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursu.

Weroniko, Janku -  serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

Doradca zawodowy

Marzena Kaplińska