MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH
środa, 14 marca 2018 01:00

We wtorek, 13 marca 2018 roku, w hali ZST w Olecku, rozegrane zostały MISTRZOSTWA SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH.

       W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn: 1. Norbert Gniedziejko, Krzysztof Bielski, Wojciech Stojanowski – kl. III A; 2. Mateusz Jabłoński, Katarzyna Gieorgiew, Damian Kowalewski – kl. III THI; 3. Mateusz Szurc – kl. III TBMF, Marcin Rozmysłowski – kl. III TBMF, Dariusz Jankowski – kl. II TBM  4. Dawid Litus – kl.III G, Piotr Jutkiewicz – kl.III A, Michał Wargala – kl. IVT. 5. Marcin Iwanowski , Łukasz Anusiewicz, Szymon Jurewicz , Kacper Dors – IITBME.

     Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”. Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach MISTRZEM SZKOŁY TRÓJEK SIATKARSKICH w roku szkolnym 2017/2018 została drużyna w składzie: N. Gniiejko, K. Bielski, W. Stojanowski – kl. – III A.

Kolejne miejsca zajęli: II miejsce drużyna Dawida Litusa; III miejsce zespół z kl. – III TBME.                                                                                           

          Trzy najlepsze zespoły otrzymały medale, a pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy. Zwycięzców dekorował dyrektor szkoły Andrzej Gorlo .

      Nad prawidłową organizacją i przebiegiem mistrzostw czuwała Małgorzata Siennicka.

                                                   Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                       Organizator: M. Siennicka