MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W LEKKIEJ ATLETYCE
środa, 25 kwietnia 2018 00:00

W dniu 26.04.2018 r. , na stadionie MOSiR w Olecku, odbyły się MISTRZOSTWA  POWIATU  OLECKIEGO  SZS  W   LEKKIEJ ATLETYCE.

 Naszą szkołę reprezentowało 27 zawodników  w następujących konkurencjach:

  DZIEWCZĘTA:

- Natalia Jachimczuk       -  400 m;

- Joanna Ołów                  -  400 m;

- Paulina Szyłak               -  400 m;

- Agnieszka Żukowska    -  pchnięcie kulą;

- Paulina Butanowi cz     -  pchnięcie kulą;

- Gabriela Niedziółka      -  pchnięcie kulą;

- Karolina Wargala          -  pchnięcie kulą;

- Natalia Normantowicz  -  pchnięcie kulą.

CHŁOPCY :

Mateusz Jabłoński       - 100 m; sztafeta 4x100 m;

-  Jakub Kołodziński       - 100 m; sztafeta 4x100 m;

- Gniedziejko Norbert     - skok w dal, sztafeta 4x100 m;

- Krzysztof Bielski          - skok w dal; sztafeta 4x 100 m;

 - Hubert Kowalewski     - skok w dal, 200 m;

- Jakub Kaszkiel              - skok w dal, skok wzwyż;

- Filip Trzasko                 - skok wzwyż, 200 m;

- Michał Wargala            - 800 m,

- Piotr Jutkiewicz            - 800 m;

- Jakub Kozłowski          - 800 m;

- Marcin Rozmysłowski  - 800 m, pchnięcie kulą;

-  Kacper Jurewicz           -  pchnięcie kulą;

-  Damian Bobrowsko     -  pchnięcie kulą, oszczep;

- Patryk Ciborek             - 1500 m;

- Michał Milewski          -  1500 m;

- Dawid Litus                 - 1500 m.

     

NAJLEPSZE  WYNIKI  ZAWODÓW:

-  Natalia Jachimczuk        -    II miejsce ( 400 m );

-  Paulina Szyłak                -    III miejsce ( 400 m );

-  Gabriela Niedziółka       -    II miejsce (pchnięcie kulą);

-  Agnieszka Żukowska     -    III miejsce (pchnięcie kulą);

-  Hubert Kowalewski       -    I miejsce ( 200 m );

-  Jakub Kaszkiel               -    I miejsce ( skok wzwyż );

-  Filip Trzasko                  -   II miejsce ( skok wzwyż ); 

-  Krzysztof Bielski           -   III miejsce (skok w dal);

-  Marcin Rozmysłowski   -   II miejsce ( pchnięcie kulą )

-  Dawid Litus                    -   II miejsce ( 1500 m );

- Michał Milewski             -   III miejsce ( 1500 m );

- Michał Wargala              -   I miejsce ( 800 m );

-  Piotr Jutkiewicz             -   II miejsce ( 800 m ).

                                                                                                 Opiekun: M. Siennicka