Otrzęsiny w internacie

25 X 2018r. odbyło się uroczyste przyjęcie nowych wychowanków w poczet mieszkańców internatu, czyli tradycyjne Otrzęsiny. W czasie uroczystości młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzyczno- wokalnych, plastycznych, inwencji twórczej, błyskotliwości umysłu i sprawności fizycznej.„Kociaki” zmierzyły się z wieloma konkurencjami, z którymi poradziły sobie znakomicie.Dzięki wspólnej zabawie uczniowie w atrakcyjny sposób spędzili czas wolny i doskonale zintegrowali się. Na zakończenie imprezy nowi wychowankowie złożyli uroczystą przysięgę i otrzymali od pani kierownik dyplomy pełnoprawnych mieszkańców internatu. Tytuł „ Super Kota” tegorocznych otrzęsin zdobył Jakub Brzozowski, a „Super Kotki” – Dominika Cimochowska. Wszystkim gratulujemy i życzymy miłego pobytu w naszym internacie!!!