Otrzęsiny 2012


(kliknij by zobaczyć galerię)

24 października 2012r. odbyły się w naszym internacie Otrzęsiny. W imprezie wzięli udział wychowawcy, mieszkańcy internatu,  no i oczywiście pierwszoklasiści, czyli nasze tegoroczne „KOTKI”. W poczet  braci internackiej zostało przyjętych w tym roku 16 nowych osób. Podczas bardzo trudnych konkurencji wykazali się oni swoimi umiejętnościami, kreatywnością, odwagą, urokiem osobistym i poczuciem humoru. Po licznych zmaganiach komisja wybrała zwycięzców- króla i królową „KOTÓW”. Zostali nimi: Kacper Chodkiewicz i Dominika Seredzińska. Punktem kulminacyjnym otrzęsin było złożenie ślubowania przez nowych mieszkańców internatu i wręczenie pamiątkowych dyplomów. Po złożonym ślubowaniu nastąpił obrzęd „obcinania kotom ogonów” przez kata i w ten sposób nowi uczniowie stali się pełnoprawnymi mieszkańcami Internatu ZST. Na zakończenie wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas dyskoteki zorganizowanej w świetlicy internatu. To był dzień pełen wrażeń – oby takich więcej!

MŁODZIEŻOWA RADA INTERNATU ZST