Harmonogram zajęć przygotowujących do wyjazdu 15 listopada – 3 grudnia 2021 uczniów w ramach projektu
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 14 września 2021 08:52

„Staże w Hiszpanii inwestycją w przyszłość” o numerze 2020-1-PL01-KA102-079185 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

 

Zajęcia dotyczą osób zakwalifikowanych do projektu, ale mogą w nich również uczestniczyć osoby z list rezerwowych. (Dotyczy zawodów: technik informatyk, technik usług fryzjerskich, kucharz, piekarz)

 

Projekt „Staże w Hiszpanii inwestycją w przyszłość” o numerze 2020-1-PL01-KA102-079185 jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

 
Plan lekcji w szkołach dziennych
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 września 2021 00:00

 


PLAN LEKCJI DLA UCZNIÓW

Plan obowiązuje od 13.09


Szkoły Dzienne > Plany Lekcji

 

Plan lekcji wygenerowano: 10.09.2021

  

 
EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 września 2021 22:20

Deklaracje na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji

„styczeń – luty 2022” należy składać nie później niż do 15 września

w sekretariacie szkoły, lub bezpośrednio u Pana Dariusza Nalewajko.

 

 - Deklaracja przystąpenia do Egzaminu Zawodowego (Uczniowie Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej)

 - Deklaracja przystąpenia do Egzaminu Zawodowego (Słuchacz Studium Policealnego)

 - Deklaracja przystąpenia do Egzaminu Zawodowego (Kurs Zawodowy)

 

 

 
Plan Zajęć w Szkołach dla Dorosłych w roku szkolnym 2021/2022 semestr 1
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 września 2021 22:00

 


PLAN ZAJĘĆ DLA SŁUCHACZY

Szkoły Zaoczne > Plany Zajęć

 

Plan zajęć wygenerowano: 08.09.2021

  

  

 
1 miejsce w biegu na 13 km!
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 września 2021 11:03

4 września w sobotę odbył się w Olecku bieg na 13 km czyli Olecka 13. Z naszej szkoły razem biegli, startowali uczeń Marcin Zubrzycki i nauczyciel Dariusz Gałaszewski. Marcin zajął 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej i stanął na podium.

   

 

 
TERMINY ZJAZDÓW W SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH 2021/2022 semestr 1
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 sierpnia 2021 00:00

 > TERMINY ZJAZDÓW W SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH < 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Pożegnalny grill mieszkańców internatu
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 czerwca 2021 23:27

16 czerwca 2021r. odbył się pożegnalny grill dla wszystkich mieszkańców internatu. Młodzież świętowała swoje ostatnie wspólne dni w internacie biorąc udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję zabawach i konkursach z nagrodami. Miło było powspominać wspólnie spędzony czas. Wszystkim życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia!!!

 
Dlaczego warto odwiedzić Twierdzę Osowiec?
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 17 czerwca 2021 23:00

16 czerwca 2021r. odbyła się telekonferencja uczestników polsko – rosyjskiego projektu „15 sekund historii oczami młodzieży. Zamki, koszary, legendy…”, stanowiącą kontynuację wyjazdu studyjnego do Twierdzy Osowiec, w którym partnerzy z Rosji nie mogli wziąć czynnego udziału z powodu pandemii. Podczas spotkania online dr Marek Góryński opowiedział młodzieży rosyjskiej historię Twierdzy Osowiec – dawnych koszarach Armii Czerwonej z okresu I wojny światowej, a także punktu granicznego z 1545r., w którym stykały się granice trzech państw: Korony Królestwa Polskiego, Prus Książęcych i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Całość uzupełniła relacja wideo stworzona ze zdjęć wykonanych przez uczestników projektu - uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Olecku, zakończona krótkim, humorystycznym filmikiem przedstawiającym „musztrę”, której przewodniczył przewodnik po Twierdzy Osowiec nawiązując do legendy sprawdzającej prawdomówność. Telekonferencję zakończyło wspólne wpisanie pozdrowień w aplikacji Jamboard, co pozwoliło na nawiązanie bliższego kontaktu uczestników projektu z Polski i Rosji i jednocześnie na utworzenie tablicy upamiętniającej spotkanie. Film przygotowany przez uczestników projektu można obejrzeć klikając w poniższy link:

https://1drv.ms/v/s!AttZumEYBzg2hQS5MrOcydAxfHIW

 

 
Uczestnicy projektu „15 sekund historii oczami młodzieży. Zamki, koszary i legendy” w Twierdzy Osowiec.
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 czerwca 2021 13:14

10 czerwca grupa młodzieży Zespołu Szkół Technicznych w Olecku, uczestnicząca w projekcie w ramach programu współpracy transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020 zwiedziła, wybudowaną ponad 100 lat temu przez wojska rosyjskie pokaźną fortyfikację.
Potężne, rozciągające się wśród Biebrzańskich Bagien forty zrobiły na młodzieży ogromne wrażenie. Niezwykłe, żartobliwe opowieści Pana Przewodnika nie pozwalały nikomu na nudę, a humorystyczna „musztra” była dodatkową atrakcją przygotowaną przez niego dla zwiedzających . W drodze do Osowca Młodzież mogła zobaczyć punkt graniczny z 1545 roku, który powstał na trójstyku Prus Książęcych, Korony Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Wyjazd, oprócz zdobytej wiedzy historycznej zostawi w pamięci uczniów niezapomniane wrażenia.

 

 

Poprawiony: środa, 16 czerwca 2021 13:20
 
STAŻE W HISZPANII INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ - Rekrutacja dla pracowników (uzupełniająca)
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 czerwca 2021 23:15

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Olecku ogłasza nabór uzupełniający nauczycieli do Projektu „Staże w Hiszpanii  inwestycją w przyszłość” o numerze 2020-1-PL01-KA102-079185 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Ogłoszenie dotyczy 1 miejsca dla nauczyciela zawodu branży mechanicznej, budowlanej lub informatycznej Zespołu Szkół Technicznych w Olecku. Zainteresowani udziałem w projekcie powinni złożyć formularz zgłoszeniowy i deklarację udziału w projekcie w sekretariacie szkoły, biurze projektu.  Formularz zgłoszeniowy  i deklaracja będą dostępne na stronie internetowej szkoły.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2021 roku.

 

 

Regulamin rekrutacji


Deklaracja uczestnictwa


Formularz zgłoszeniowy (pracownik)

PROJEKTY > STAŻE W HISZPANII INWESTYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ

 
OGŁOSZENIE O NABORZE UCZESTNIKÓW PROJEKTU
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 czerwca 2021 10:41

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Olecku ogłasza nabór uzupełniający uczestników staży edukacyjnych we Włoszech w ramach projektu „Z Olecka po sukces”. realizowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego.

Ogłoszenie dotyczy naboru dodatkowych 3 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Olecku, którzy po ukończeniu zajęć przygotowawczych odbędą w terminie od 5 do 25 września 2021 roku zagraniczne staże zawodowe w Spoleto we Włoszech. Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Olecku kształcący się w klasach 1, 2, 3 lub 4 technikum, którzy dotychczas nie brali udziału w stażach zagranicznych.

Zainteresowani udziałem w projekcie powinni złożyć formularz zgłoszeniowy w sekretariacie szkoły, biurze projektu lub w formie elektronicznej przesyłając na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 11 czerwca 2021 roku.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszystkie koszty związane z udziałem w projekcie tj. koszty przygotowania językowego, pedagogicznego i kulturowego; koszty podróży i pobytu za granicą wraz z wyżywieniem, koszty ubezpieczenia i organizacji stażu są finansowane przez szkołę ze środków Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie rekrutacji dostępnym na stronie internetowej szkoły lub w biurze projektu. 

 

 Regulamin Rekrutacji


 Formularz Zgłoszeniowy

 
Zarządzenie nr 8 Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Olecku z dnia 25.05.2021r.
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 maja 2021 21:32

Dyrektor ZST w Olecku  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządza, że od dnia 31.05.2021r. zajęcia będą prowadzone w  szkole wg planu. Oddziały zostały podzielone ze względu na liczebność w klasach i będą nauczane według harmonogramu.

 

§ 1

1. Od dnia 31.05.2021r. nauczanie w ZST w Olecku w szkołach dziennych odbywa się w klasach w następujący sposób:

 

 

Sale : 09s, 9s, 11s, 14s, 118s, 119s, 120s, 122s, 130s, 131s, 1BW, 2BW, 3BW, Hala1, Hala2, Hala3, Siłownia, świetlica internat , czytelnia.

Legenda:

ZP – zajęcia praktyczne

 

2. Nauczanie w szkołach dla dorosłych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych odbywa się według planu, bez zmian.

3. W przypadku  klas  technikum dwu, trzyzawodowych i zajęć 

międzyoddziałowych nauczyciele porozumiewają się między sobą co do wyboru klasy ( pracowni) z listy sal, zamieszczonych w  poniższej tabeli:

 

 

4. Hala gimnastyczna zostaje podzielona na trzy sektory tj. Hala1, Hala2, Hala3, w których jednocześnie będą odbywały się zajęcia.

5. Zajęcia wychowania fizycznego odbywają się na boisku do piłki nożnej i boisku kortowym.

 

Dyrektor:

Andrzej Paweł Gorlo

 

Dyrektor ZST w Olecku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji                
i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem                           i zwalczaniem COVID-19
zarządza, że od dnia 31.05.2021r. zajęcia będą prowadzone w  szkole wg planu. Oddziały zostały podzielone ze względu na liczebność w klasach i będą nauczane według harmonogramu .

 
Zarządzenie nr 6 dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Olecku z dnia 06.05.2021r.
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor ZST w Olecku zarządza  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuje , że od dnia 17.05.2021r. zajęcia będą prowadzone w  szkole i zdalnie. Oddziały zostały podzielone ze względu na liczebność w klasach i będą nauczane według harmonogramu tj. jeden tydzień w szkole , jeden tydzień nauczanie zdalne.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 44